Nasi ludzie

Witam

Jestem pomysłodawcą, inicjatorem i głownym zarządzającym serwisem "Wszechwiedza". Od dwunastu lat udzielam korepetycji z przedmiotów ścisłych. Korepetycje to nie tylko mój sposób na życie ale i prawdziwa pasja. Po prostu lubię przekazywać swoją wiedzę innym i obserwować efekty swej pracy. Wielu z moich Klientów przez te lata skończyło już wyższą uczelnię i jestem dumny, że stało się to dzięki mojej pomocy.

Posiadam wszechstronne zainteresowania, szybko i łatwo zdobywam nowe umiejętności. Korepetycje i inne usługi edukacyjne poszerzają wiedzę nie tylko moich Klientów, ale także i moją. Pomysł ogólnopolskiego serwisu edukacyjnego zrodził się jako odpowiedź - z jednej strony na rosnącą nieustannie popularność i dostępność do sieci Internet - z drugiej zaś na coraz większe zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi wywołane sytuacją na rynku pracy, oraz integracją z Unią Europejską.

Serwis "Wszechwiedza" stworzyłem w marcu 2003 roku i od tego czasu z jego usług skorzystało już kilkaset osób z całej Polski. Pozytywne opinie Klientów, zadowolenie z wykonanej usługi to dla mnie zaszczyt, powód do dumy i motywacja do dalszej pracy nad udoskonalaniem serwisu.

Sebastian...

mgr inż. Sebastian Dziarmaga-Działyński

Dane osobowe:

Imię: Sebastian
Nazwisko: Dziarmaga-Działyński
Wykształcenie: wyższe