Sposoby płatności

Warunkiem sprawnego korzystania z naszych usług jest wybór odpowiedniego sposobu płatności. Poniżej prezentujemy dostępne metody płatności za świadczone przez nas usługi.

Poprzez przelew bankowy

Przelew bankowy to wygodny i dość szybki sposób na regulowanie zobowiązań. Nasz główny rachunek bankowy prowadzony jest w banku Pekao S.A. (logo: czerwony żubr). Przelewy realizowane z banku Pekao S.A. na to konto są realizowane w czasie rzeczywistym - także w weekendy i święta.

Przelew na konto w mBanku polecamy klientom posiadającym konto w mBanku - także i tutaj przelewy wewnątrzbankowe realizowane są w czasie rzeczywistym.

Posiadamy także konto w banku PKO BP (niebieskie logo). Płatność za pomocą tego konta polecamy osobom, które posiadają konto w banku PKO BP z dostępem iPKO lub też konto Inteligo. W obu przypadkach transfer środków odbywa się w czasie rzeczywistym. Przelewy realizowane ze wszystkich kont w PKO BP na rachunek w PKO BP są bezprowizyjne.

Klienci posiadający konto w banku innym niż wyżej wymienione, mogą wykonać przelew na dowolny z wymienionych rachunków. W sytuacjach wymagających natychmiastowego wpływu gotówki można wykonac przelew natychmiastowy Express Elixir (zazwyczaj dodatkowo płatny).

Klienci z zagranicy, mogą dokonywać płatności w wybranych walutach obcych (EUR, GBP, USD, CHF). W przypadku, gdy decydują się Państwo na taką formę płatności, prosimy o wybranie w swoim banku opcji pokrycia kosztów przelewu wyłącznie przez nadawcę. W takiej sytuacji negocjacji wysokości honorarium dokonujemy również w tej walucie.

Dane rachunków bankowych, w tym walutowych w formacie IBAN wraz z kodem SWIFT banku, znajdą Państwo po prawej stronie ekranu.

BLIK na numer telefonu

Obecnie najszybszą formą płatności jest przelew BLIK na numer telefonu. Płatności BLIK z tytułu świadczonych usług realizować nalezy na numer telefonu 799 079 789.

Płatność kartą

W chwili obecnej nie funkcjonuje, niestety, płatność kartą. Planujemy przywrócić tę funkcjonalność jeszcze w 2024 roku

W związku z tym prosimy obecnie nie klikać w przycisk płatności kartą (tym bardziej, że obecnie strona nie oferuje protokołu HTTPS). Zamiast tego zachęcamy do płatności BLIK na numer telefonu.

Wpłata gotówkowa (poczta, bank)

Osoby nieposiadające konta bankowego moga dokonac wpłaty gotówkowej w urzędzie pocztowym lub w oddziale dowolnego banku. Wpłaty takiej można dokonac na dowolny spośród wymienionych rachunków. Wpłata gotówkowa obciążona jest kilkuzłotową prowizją, przy czym prowizja za wpłatę na poczcie zazwyczaj jest niższa niż w oddziale banku.

Nie ma już, niestety, możliwości bezprowizyjnej wpłaty w placówce PKO BP.

Prosimy unikać wpłat w różnego rodzaju firmach typu "Opłaty za grosik". Mieliśmy już przypadek z pewną ogólnopolską firmą ze Szczecina, która - w wyniku bankructwa - nie przekazała nam wpłaconych przez Klientów opłat. Klienci ci musieli zapłacić powtórnie.

Odbiór osobisty

Jeśli mieszkają Państwo niedaleko Radomska, bądź tędy przejeżdzają, najlepszą formą będzie spotkanie face to face. Oczywiście spotkanie w cztery oczy będzie potrzebne przy odbiorze zadań. Przesłać do rozwiązania można je elektronicznie.

Dane kont bankowych

P.H.U. Super Service
Sebastian Dziarmaga-Działyński
ul. Narutowicza 99
97-500 Radomsko

Rachunek główny:

Pekao S.A.

19 1950 0001 2006 0440 6473 0002

Dla wpłat na konto w mBanku:

mBank - bankowość detaliczna BRE Bank SA

43 11402004 0000 3902 31604302


Dla wpłat na konto PKO BP:

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Oddział w Bełchatowie

34 1020 3958 0000 9702 0309 7334

Dla wpłat z zagranicy:

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

PL61114020040000330230131424Uwaga:

Od dnia 23.10.2013 nie funkcjonują dotychczasowe osobne rachunki dla wpłat w CHF, EUR, GBP, USD. Wszystkie wpłaty z zagranicy, niezależnie od waluty, należy kierować na podany wyżej numer rachunku.

Płacę kartą

Aby zapłacić kartą, prosimy kliknąć na poniższy przycisk:
Sprawdź nas

Mogą Państwo sprawdzić naszą wiarygodność w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gpospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministerstwo Gospodarki.


SprawdŸ nas w CEIDG

Gdyby powyższy link nie zadziałał, można wejśc na stronę główną CEIDG: http://www.ceidg.gov.pl, kliknąć "Baza przedsiębiorców" i wyszukać wg numeru REGON: 592184079.