Sposoby płatności

Warunkiem sprawnego korzystania z naszych usług jest wybór odpowiedniego sposobu płatności. Poniżej prezentujemy dostępne metody płatności za świadczone przez nas usługi.

Poprzez przelew bankowy

Przelew bankowy to wygodny i dość szybki sposób na regulowanie zobowiązań. Polecamy szczególnie konto w mBanku. Jest to część Banku Rozwoju Eksportu S.A., zajmująca się bankowością detaliczną. Obsługa rachunku odbywa się wyłącznie za pomocą Internetu i/lub telefonu. Za prowadzenie rachunku nie są pobierane opłaty, darmowe są również przelewy na dowolne konto. Co ważniejsze, ponieważ nasza firma również posiada konto w mBanku, przelew z Internetu będzie relizowany w czasie rzeczywistym, co oznacza, że pieniądze pojawią się na naszym koncie zaraz po dokonaniu operacji. Dzięki temu transakcja będzie błyskawiczna.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat również możesz korzystać z tej formy płatności. Wystarczy, że założysz izzyKonto w mBanku. Aby założyć takie konto, wystarczy mieć ukończone 13 lat (czyli posiadać tzw. ograniczoną zdolność do czynności prawnych).

Posiadamy także konto Inteligo. Płatność za pomocą tego konta polecamy osobom, które posiadają również konto Inteligo, lub tradycyjne konto w banku PKO BP z dostępem iPKO. W przypadku wpłat z konta Inteligo, transfer środków odbywa się w czasie rzeczywistym. Z Superkonta nieco dłużej, ale i tak szybciej, bo poza normalnymi sesjami międzybankowymi (w praktyce kilkanaście minut). Przelewy realizowane ze wszystkich kont w PKO BP na konto Inteligo są bezprowizyjne.

Klienci z zagranicy, mogą dokonywać płatności w wybranych walutach obcych (EUR, GBP, USD, CHF). W przypadku, gdy decydują się Państwo na taką formę płatności, prosimy o wybranie w swoim banku opcji pokrycia kosztów przelewu wyłącznie przez nadawcę. W takiej sytuacji negocjacji wysokości honorarium dokonujemy również w tej walucie. Jako najwygodniejszą formę płatności, Klientom zagranicznym polecamy jednak kartę płatniczą.

Dane rachunków bankowych, w tym walutowych w formacie IBAN wraz z kodem SWIFT banku, znajdą Państwo po prawej stronie ekranu.

Płatność kartą

W chwili obecnej nie funkcjonuje, niestety, płatność kartą. Planujemy przywrócić tę funkcjonalność jeszcze w 2020 roku

w związku z tym prosimy obecnie nie klikać w przycisk płatności kartą. Zastępczo istnieje możliwość ekspresowej zapłaty za pomocą kodu BLIK - w tej sprawie jednak prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wpłata gotówkowa (poczta, bank)

Jeśli w Państwa miejscowości znajduje się bank PKO BP (nie mylić z Pekao) - może to być oddział lub agencja - wówczas najlepszą formą płatności gotówkowej jest wpłata gotówkowa na konto Inteligo. Dokonana w oddziale jest realizowana w czasie rzeczywistym (maksymalnie kilka minut), w agencji - tego samego dnia ok godz. 18. Co najważniejsze, wpłata taka jest bezprowizyjna. Płacą Państwo wyłącznie nasze honorarium, beż jakiejkolwiek opłaty bankowej.

Numer konta Inteligo, na który można dokonać bezprowizyjnej wpłaty, podany jest po prawej stronie ekranu (początkowe cyfry 50).

Jeśli nie mają Państwo dostępu do banku PKO BP, wówczas można dokonać wpłaty w dowolnym banku, lub na Poczcie. W tym jednak przypadku należy liczyć się z dodatkowymi kosztami opłaty bankowej lub pocztowej. Wpłaty na poczcie ponadto realizowane są bardzo długo - czasem nawet do tygodnia.

Prosimy unikać wpłat w różnego rodzaju firmach typu "Opłaty za grosik". Mieliśmy już przypadek z pewną ogólnopolską firmą ze Szczecina, która - w wyniku bankructwa - nie przekazała nam wpłaconych przez Klientów opłat. Klienci ci musieli zapłacić powtórnie.

Odbiór osobisty

Jeśli mieszkają Państwo niedaleko Radomska, bądź tędy przejeżdzają, najlepszą formą będzie spotkanie face to face. Oczywiście spotkanie w cztery oczy będzie potrzebne przy odbiorze zadań. Przesłać do rozwiązania można je elektronicznie.

Dane kont bankowych

P.H.U. Super Service
Sebastian Dziarmaga-Działyński
ul. Narutowicza 99
97-500 Radomsko

Rachunek główny:

Pekao S.A.

19 1950 0001 2006 0440 6473 0002

Dla wpłat na konto w mBanku:

mBank - bankowość detaliczna BRE Bank SA

43 11402004 0000 3902 31604302


Dla wpłat na konto Inteligo:

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Centrum Obsługi Inteligo

50 10205558 1111 1220 28600048

Dla wpłat z zagranicy:

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

PL61114020040000330230131424Uwaga:

Od dnia 23.10.2013 nie funkcjonują dotychczasowe osobne rachunki dla wpłat w CHF, EUR, GBP, USD. Wszystkie wpłaty z zagranicy, niezależnie od waluty, należy kierować na podany wyżej numer rachunku.

Płacę kartą

Aby zapłacić kartą, prosimy kliknąć na poniższy przycisk:
Sprawdź nas

Mogą Państwo sprawdzić naszą wiarygodność w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gpospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministerstwo Gospodarki.


SprawdŸ nas w CEIDG

Gdyby powyższy link nie zadziałał, można wejśc na stronę główną CEIDG: http://www.ceidg.gov.pl, kliknąć "Baza przedsiębiorców" i wyszukać wg numeru REGON: 592184079.